Міжміське таксі Ужгород.


Галерея

  • Міжміське таксі Ужгород.
  • Міжміське таксі Ужгород.
  • Міжміське таксі Ужгород.
Данные об автомобиле

Міжміське таксі Ужгород здійснює пасажирські перевезення по всій території України. У нас Ви можете замовити легкові автомобілі, позашляховики, мінівени і мікроавтобуси для індивідуальних поїздок з Ужгороду по території країни і ближнього зарубіжжя.

Переваги таксі дальньої відстані:

  • Низькі ціни. Не дивлячись на постійні подорожчання палива, наша компанія намагається тримати тарифи на одному рівні. Наші автомобілі їздять від 9 грн / км.
  • Тільки надійні і комфортні автомобілі. Всі машини перебувають в ідеальному стані і своєчасно проходять ТО. Автівки прекрасно обладнані для далеких поїздок і пассажири не відчують в дорозі втоми. До того ж водії в будь-якому зручному місці зроблять зупинки для того, щоб клієнти могли розім’яти ноги, випити чашечку кави або пообідати.
  • Штат професійних водіїв. Наші співробітники мають великий досвід водіння, уважні і обережні на дорозі. Вас не будуть в дорозі навантажувати розмовами, Ви зможете відпочити або зануритися в свої думки. Але при бажанні, із задоволенням підтримають бесіду на будь-яку тему. Ми не допускаємо запізнень або некоректної поведінки.
  • Ряд додаткових безкоштовних послуг. Звертаючись до служби міжміського таксі Ужгорода, можна бути впевненим, що всі співробітники від диспетчера до водія орієнтовані на інтереси пасажира. У нас Ви ніколи не почуєте, що користування зарядними пристроями та робота кондиціонера платні. Водій завжди допоможе з завантаженням багажу, зустріне на вокзалі прямо на пероні біля вагона або біля терміналу в аеропорту. Якщо потрібно, буде зустрічати з табличкою. Попереднє замовлення автомобіля теж абсолютно безкоштовний, як і подача в межах міста. Очікування до години також є безкоштовним. Водій із задоволенням виконає Ваші додаткові доручення.

Пасажирські перевезення здійснюються по території всієї України. Так само ми пропонуємо трансферні послуги в інщі країни: в Румунію, в Білорусію, в Молдову, в Польщу, в Грузію та інші.

Описание данного автомобиля
Заказать авто

 

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail

Ваш номер телефона

×